درباره ما

گروه مبارک اندیش فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز نموده است و با اتکال به خداوند متعال و نیز تلاش شبانه روزی همکاران خود که از برجسته ترین متخصصین ژنتیک و اصلاح نژاد و سایر گرایش های مختلف علوم دامی، دامپزشکی و شیلات کشور با تجربیات داخلی و بین المللی می باشند، توفیق داشته است فعالیت های خود را گسترش داده و اولین هلدینگ خصوصی و دانش بنیان تولید و تأمین مواد ژنتیکی دام، طیور و آبزیان را در کشور عزیزمان ایران ایجاد نماید.
در حال حاضر این گروه، تولید کننده و تأمین کننده اسپرم و جنین نژادهای مختلف گاوهای شیری و گوشتی، اسپرم و جنین نژادهای مختلف گوسفند و بز، جوجه یکروزه مادر و پدر گوشتی، تخم چشم زده و بچه ماهی قزل آلا و سالمون، مخازن و تانک های حمل و نگهداری ازت و اکسیژن و نیز تجهیزات تلقیح مصنوعی می باشد.

منشور گروه مبارک اندیش :

تولید و تامین مواد ژنتیکی ممتاز، با استفاده از دانش روز و نوآوری جهت ارتقای کیفیت فرآورده های پروتئینی تولیدی و نیز حداکثر نمودن سودآوری مشتریان و بهبود پایداری تولید در مزارع دام، طیور و آبزیان.

گروه مبارک اندیش با مجموعه ای از شرکتهای اصلاح نژادی بین المللی و تأمین کننده تجهیزات همکاری دارد که مهمترین آنها عبارتند از :

 

اتحادیه سی، آر، آی(جی نکس) :

بزرگترین هلدینگ ارایه خدمات دامپروری در آمریکا که سهامداران آن بخش عمده ای از دامداران آمریکا می باشند. این اتحادیه از تجمیع بیش از یکصد شرکت کوچک و بزرگ ایجاد شده است. قدمت برخی از این شرکت ها به سال ۱۹۲۰ باز می گردد. سی، آر، آی با حدود ۱۵۰۰ نفر پرسنل در آمریکا نخستین تولید کننده اسپرم گاوهای نر نژادهای مختلف شیری و گوشتی در جهان می باشد.

 

اوولوشن اینترنشنال :

با بیش از ۵۰ سال قدمت، بزرگترین هلدینگ تولید کننده مواد ژنتیکی گاوهای شیری و گوشتی و همچنین بزهای شیری و گوشتی در فرانسه می باشد و در حال حاضر تولیدات خود را به بیش از ۷۰ کشور صادر می نماید. این هلدینگ در زمینه تأمین مواد ژنتیکی خرگوش و اسب نیز فعالیت دارد و مالک آزمایشگاه لبوژینا، بزرگترین آزمایشگاه ژنتیک مولکولی در اتحادیه اروپا می باشد.

 

هندریکس جنتیکسهندریکس ژنتیک :

با بیش از ۹۰ سال قدمت، پیشتاز جهانی اصلاح نژاد در گونه های مختلفی مانند مرغ تخم گذار، مرغ گوشتی، بوقلمون و آبزیان می باشد. این مجموعه اکنون با بیش از ۲۸۰۰ پرسنل در ۲۴ کشور دارای مزارع تولید مواد ژنتیکی دام، طیور و آبزیان می باشد.

 

 

تروتلاجتروتلاج :

اولین و بزرگترین تولید کننده تخم چشم زده قزل آلا در جهان می باشد که از سال ۱۹۴۵ فعالیت خود را آغاز نموده است و سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون قطعه تخم چشم زده را به اقصی نقاط جهان صادر می نماید. این شرکت در بیش از ۷۰ سال سابقه فعالیت خود در زمینه اصلاح نژاد قزل آلا، خدمات و نوآوری های بسیار ارزنده ای را برای اولین بار به صنعت پرورش ماهیان سردآبی عرضه نموده است.

 

اینتگراکوآاینتگراکوآ :

شرکت اینتگراکوآ در اواخر دهه ۹۰ میلادی بر اساس تحقیقات انجام شده در صنعت آبزی پروری به منظور ارائه خدمات به فعالان این صنعت تاسیس گردید. کارکنان و مهندسان اینتگراکوآ تجهیزات و وسایلی را که متخصصان و تولیدکنندگان برای توسعه، تولید و یا تحقیق در این صنعت نیاز دارند را طراحی و تولید و در اختیار آنان قرار می دهند.

 

 

کرایو دیفیوژنکرایو دیفیوژن :

این شرکت در سال ۱۹۶۵ تأسیس شد و اکنون نسل جدید تانک های حمل ازت مایع، جهت ذخیره و نگهداری اسپرم و جنین منجمد، نمونه های تحقیقاتی در زمینه های مختلف پزشکی، دامپزشکی و کشاورزی را طراحی و تولید می کند.

 

 

او سی فلاکاو سی فلاک :

این شرکت به عنوان یکی از توسعه دهندگان تلقیح مصنوعی گوسفند به روش لاپاراسکوپی در آمریکای شمالی فعالیت داشته و با تولید ممتازترین مولدین نژادهای مختلف گوسفند به ویژه رومانف، از تولید و تأمین کنندگان اسپرم و جنین نژادهای مختلف گوسفند نیز می باشد.

 

آردسآردس :

شرکت آردس به مدت ۶۰ سال در حال تولید پلاک های گوش با مشخصات زیر بوده است :

  • دارای کیفیت بالا، مواد بادوام و قابل اعتماد، قیمت مناسب، که در سراسر جهان مورد اعتماد دامپزشکان و دامپروران قرار گرفته است.
  • شماره های شناسایی دام که به مدت طولانی بر روی دام باقی مانده و قابلیت خواندن خود را حفظ می کنند.
  • توانایی های تولیدی شرکت آردس این اجازه را می دهند که محصولات با شکل دلخواه مشتری تولید شود.
فهرست