کاتالوگ

مبارک اندیش

مبارک اندیش اینفوگرافیک

گروه مبارک اندیش فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز نموده است و با اتکا به خداوند متعال و نیز تلاش شبانه روزی همکاران خود که از برجسته ترین متخصصین ژنتیک و اصلاح نژاد و سایر گرایش های مختلف علوم دامی، دامپزشکی و شیلات کشور با تجربیات داخلی و بین المللی می باشند، توفیق داشته است فعالیت های خود را گسترش داده و اولین هلدینگ خصوصی و دانش بنیان تولید و تأمین مواد ژنتیکی دام، طیور و آبزیان را در کشور عزیزمان ایران ایجاد نماید.

در حال حاضر این گروه، تولید کننده و تأمین کننده اسپرم و جنین نژادهای مختلف گاوهای شیری و گوشتی، اسپرم و جنین نژادهای مختلف گوسفند و بز، جوجه یکروزه مادر و پدر گوشتی، تخم چشم زده و بچه ماهی قزل آلا و سالمون، مخازن و تانک های حمل و نگهداری ازت و اکسیژن و نیز تجهیزات تلقیح مصنوعی می باشد.

منشور گروه مبارک اندیش:
تولید و تامین مواد ژنتیکی ممتاز، با استفاده از دانش روز و نوآوری جهت ارتقای کیفیت فرآورده های پروتئینی تولیدی و نیز حداکثر نمودن سودآوری مشتریان و بهبود پایداری تولید در مزارع دام، طیور و آبزیان.

مجلات

همکاران بین المللی

آخرین اخبار

آخرین مقالات

بهبود باروری

افزایش نرخ آبستنی یکی از مهمترین جنبه های مزارع گاو شیری است. دلایل متعددی وجود دارد که افزایش نرخ آبستنی دارای اهمیت است، سودآوری از برجسته ترین این دلایل بوده و همچنین داشتن گاو های آبستن بیشتر به معنی درآمد…
دانلود مقاله

آمیخته گری گاوهای نر نژادهای گوشتی با گاوهای شیری

امروزه با توجه به افزایش هزینه های واحد های پرورش گاو شیری، کاهش حاشیه سودآوری و کمبود نقدینگی این واحد های تولیدی، بکارگیری استراتژی هایی در جهت افزایش بهره وری لازم می باشد. یکی از مناسب ترین این استراتژی ها،…
دانلود مقاله
keyboard_arrow_up